    ACS180-04S-038A-4 Pn:18,5 kW, In:38A, 3 FAZ 380-480 V
    % 60
    107.973,20 TL
    43.189,28 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :51.827,14 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    https://new.abb.com/products/tr/3AXD50000814497/acs180-04s-038a-4
    Pn:18.5 kW, In:38 A, 3 FAZ 380-480 V