    ACS180-04S-17A0-4 Pn:7,5 kW, In:17,0A, 3 FAZ 380-480 V
    % 60
    58.652,11 TL
    23.460,84 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :28.153,01 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    https://new.abb.com/products/tr/3AXD50000814176/acs180-04s-17a0-4
    Pn:7.5 kW, In:17.0 A, 3 FAZ 380-480 V