    ACS180-04S-25A0-4 Pn:11,0 kW, In:25A, 3 FAZ 380-480 V
    % 60
    72.204,30 TL
    28.881,72 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :34.658,06 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    https://new.abb.com/products/tr/3AXD50000814237/acs180-04s-25a0-4
    Pn:11 kW, In:25 A, 3 FAZ 380-480 V