    ACS880-01-023A-7
    ACS880-01-023A-7
    ACS880-01-023A-7
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:18.5 kW, IN:23 A, 3P, 525-690 V
    https://new.abb.com/products/3AXD50000046388/acs880-01-023a-7
    Stok Kodu3AXD50000046388
    Barkod3AXD50000046388
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)