    ACS880-01-119A-7
    ACS880-01-119A-7
    ACS880-01-119A-7
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:110 kW, IN:119 A, 3P, 525-690 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000115107/acs880-01-119a-7
    Stok Kodu3AUA0000115107
    Barkod3AUA0000115107
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)