    ACS880-01-260A-5
    ACS880-01-260A-5
    ACS880-01-260A-5
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:160 kW, IN:260 A, 3P, 380-500 V
    https://new.abb.com/products/tr/3AUA0000090446/acs880-01-260a-5
    Stok Kodu3AUA0000090446
    Barkod3AUA0000090446
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)