    ACS880-01-361A-5
    ACS880-01-361A-5
    ACS880-01-361A-5
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:200 kW, IN:361 A, 3P, 380-500 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000082215/acs880-01-361a-5
    Stok Kodu3AUA0000082215
    Barkod3AUA0000082215
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)