    PSR105-600-70
    PSR105-600-70
    PSR105-600-70
    % 63
    56.412,67 TL
    20.872,60 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :25.047,12 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    55kW
    105A
    PSR105-600-70
    1SFA896115R7000
    Teknik özellikler
    - Nominal çalışma akımı: 3...105 A
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC