    PSR16-600-70
    PSR16-600-70
    PSR16-600-70
    % 63
    14.396,43 TL
    5.326,68 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :6.392,01 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    7.5kW
    16A
    PSR16-600-70
    1SFA896107R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC