    PSR30-600-70
    PSR30-600-70
    PSR30-600-70
    % 63
    18.075,51 TL
    6.688,12 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :8.025,74 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    15kW
    30A
    PSR30-600-70
    1SFA896109R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC