    PSR37-600-70
    PSR37-600-70
    PSR37-600-70
    % 63
    25.700,29 TL
    9.509,20 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :11.411,03 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    18.5kW
    37A
    PSR37-600-70
    1SFA896110R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC