    PSR45-600-70
    PSR45-600-70
    PSR45-600-70
    % 63
    31.512,18 TL
    11.659,33 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :13.991,19 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    22kW
    45A
    PSR45-600-70
    1SFA896111R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC