    PSR60-600-70
    PSR60-600-70
    PSR60-600-70
    % 63
    37.750,63 TL
    13.967,64 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :16.761,17 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    30kW
    60A
    PSR60-600-70
    1SFA896112R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC