    PSR72-600-70
    PSR72-600-70
    PSR72-600-70
    % 63
    41.589,68 TL
    15.388,18 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :18.465,82 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    37kW
    72A
    PSR72-600-70
    1SFA896113R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC