    PSR85-600-70
    PSR85-600-70
    PSR85-600-70
    % 63
    51.613,86 TL
    19.097,04 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :22.916,45 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    45kW
    85A
    PSR85-600-70
    1SFA896114R7000
    - Çalışma gerilimi: 208...600 V AC
    - Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100...240 V AC, 50/60 Hz veya 24 V AC/DC