    PSTX300-600-70
    PSTX300-600-70
    PSTX300-600-70
    % 63
    303.871,25 TL
    112.432,54 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :134.919,05 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    160kW
    300A
    PSTX300-600-70
    1SFA898114R7000
    Teknik bilgi
    • Çalışma gerilimi 208-600 V AC veya 208-690 V AC
    • Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100 – 250 V, 50/60 Hz
    • PSTX nominal çalışma akımı: 30’dan 1250A’e kadar (üçgen: 2160A) 3 faz kontrollü