    PSTX470-600-70
    PSTX470-600-70
    PSTX470-600-70
    % 1
    454.340,57 TL
    451.541,27 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :541.849,52 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    250kW
    470A
    PSTX470-600-70
    1SFA898116R7000
    Teknik bilgi
    • Çalışma gerilimi 208-600 V AC veya 208-690 V AC
    • Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100 – 250 V, 50/60 Hz
    • PSTX nominal çalışma akımı: 30’dan 1250A’e kadar (üçgen: 2160A) 3 faz kontrollü