    ACS880-01-052A-5
    ACS880-01-052A-5
    ACS880-01-052A-5
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:30 kW, IN:52 A, 3P, 380-500 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000090439/acs880-01-052a-5
    Stok Kodu3AUA0000090439
    Barkod3AUA0000090439
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)