    ACS880-01-061A-7
    ACS880-01-061A-7
    ACS880-01-061A-7
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:55 kW, IN:61 A, 3P, 525-690 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000115104/acs880-01-061a-7
    Stok Kodu3AUA0000115104
    Barkod3AUA0000115104
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)