    ACS880-01-11A0-5
    ACS880-01-11A0-5
    ACS880-01-11A0-5
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:5.5 kW, IN:11 A, 3P, 380-500 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000090433/acs880-01-11a0-5
    Stok Kodu3AUA0000090433
    Barkod3AUA0000090433
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)