    ACS880-01-240A-5
    ACS880-01-240A-5
    ACS880-01-240A-5
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    PN:132 kW, IN:240 A, 3P, 380-500 V
    https://new.abb.com/products/3AUA0000090445/acs880-01-240a-5
    Stok Kodu3AUA0000090445
    Barkod3AUA0000090445
    EAN
    KategorilerACS880-01(500V-690V)