    PSTX210-600-70
    PSTX210-600-70
    PSTX210-600-70
    % 63
    225.010,82 TL
    83.254,00 TL + KDV
    Kdv Dahil Fiyat :99.904,80 TL
    Talep Oluştur
    info@emadrive.com.tr samet.zengin@emadrive.com
    110kW
    210A
    PSTX210-600-70
    1SFA898112R7000
    Teknik bilgi
    • Çalışma gerilimi 208-600 V AC veya 208-690 V AC
    • Geniş nominal kontrol besleme gerilimi: 100 – 250 V, 50/60 Hz
    • PSTX nominal çalışma akımı: 30’dan 1250A’e kadar (üçgen: 2160A) 3 faz kontrollü